LUDZIE I JAKOŚĆ

Motto „ludzie, którym zależy” stanowi podstawę wysokich standardów firmy rodzinnej, która dziś zatrudnia już ponad 250 pracowników. Jakość niemieckiej marki gwarantowana jest licznymi certyfikatami oraz systemami zarządzania jakością, które spełniają międzynarodowe normy ISO 9001.

TECHNOLOGIA
JAKOŚĆ
BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii oraz komponentów najwyższej jakości maszyny Paus bezpiecznie i bezproblemowo przenoszą ładunki na wysokość nawet 48 m.

Od 2019 roku wyłącznym importerem i dystrybutorem żurawi dekarskich Paus w Polsce jest firma Glasslift Sp. z o. o. z siedzibą w Zgierzu koło Łodzi.

O FIRMIE

W północno-zachodnich Niemczech od ponad pięćdziesięciu lat działa przedsiębiorstwo Hermann Paus Maschinenfabrik GmbH, marka mniej znana w Polsce, choć posiadająca doskonałą reputację w międzynarodowej branży inżynierii mechanicznej.

W OFERCIE

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się urządzenia takie jak: żurawie dekarskie, windy dekarskie, platformy, pojazdy górnicze. Doświadczona, kreatywna grupa wykwalifikowanych techników oraz projektantów tworzy atmosferę ciągłego rozwoju i doskonalenia się wraz z zespołem IT; każdy projekt jest fascynującym wyzwaniem, które napędza pracę firmy.

KONTAKT

Wyłączny dystrybutor żurawi i wind dekarskich marki PAUS:

Glasslift Sp. z o. o.
ul. Długa 15
95-100 Zgierz
NIP 732 218 89 93

NAPISZ DO NAS

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach marketingowych.